sobota 25. května 2013

Slepá dívka - Zamyšlení na týden...Bylo jednou slepé děvče, které nenávidělo sebe a celý svět za to, že nemůže nic vidět. Měla vrozenou vadu očí a nikdy nic a nikoho neviděla. Každého nesnášela, až na svého chlapce.

On byl stále s ní a ve všem jí ochotně pomáhal.

Jednou mu řekla, že kdyby někdy mohla vidět, hned by se za něho vdala.

Konečně – po dlouhé době – se stalo, že se našel dárce, který jí mohl poskytnout část očí vhodnou k transplantaci, aby mohla zase vidět. Dívka se hrozně těšila, že konečně uvidí svět a také svého přítele.

Chlapec se jí hned po operaci přišel zeptat, jestli si ho vezme. Dívka se usmála, ale když otevřela své „nové“ oči a uviděla ho, byla v šoku. I on byl slepý.

Začala přemýšlet o svém životě a o možnostech, které teď má a nakonec slepého chlapce odmítla. Ten smutně odešel, z očí mu při tom tekly slzy.

Po pár dnech jí přišel dopis. Byl od něho. Chlapec jí děkoval za všechny krásné chvíle, které spolu prožili. Na konci dopisu stálo „A dej prosím pozor na moje oči.“Obrázky: google.com
Zdroj: internet

Žádné komentáře:

Okomentovat

Za všechny názory a komentáře vám předem děkuji, nenechám je bez odezvy a můžete mi věřit, že z každého jednoho mám velkou radost :-)