čtvrtek 5. listopadu 2015

Zefill - Knihomol #14


Zdravím vás, Zefillčata! :-) Dneska bylo jedno z těch nejmlhavějších rán, jaké jsem v Olomouci zažila, nicméně den se nakonec projasnil, takže jsem v podvečer cestou z práce zabloudila i do parku.V dnešním článku do rubriky Zefill - Knihomol ale najdete fotografie knihy, která je pravděpodobně pro mnohé jednou z nejočekávanějších knih letošního podzimu a možná i celého roku 2015! 2. díl série Kostičas od Samanthy Shannon s působivým názvem Vidořád. Na knihovnu jsem čekat nechtěla a tak jsem si tuhle rudou krásku přímo koupila :-)
Ta můra v kruhu na přebalu je perfektní!Nevím ani proč, ale opravdu se mi neskutečně moc líbí! :-)


Vnitřek knihy je působivě vizuálně zpracovaný.
A stejně jako u 1. dílu je i u Vidořádu krásné věnování :-)
Začátkem každé kapitoly vás provede neposedná můra, která pořád létá kolem... :-)
Tak tahle kapitola zavání strachem o postavy!
Dál jsem se pro jistotu ani moc nedívala, abych si sama nespoilerovala :D
Jsem opravdu zvědavá, jaký Vidořád bude... Trochu mám strach, že se se Strážcem setkáme až na konci anebo vůbec, což bych hořko těžko rozdýchávala, ale nepředbíhejme! Jak se říká: naděje umírá poslední ;-)
Vím, že jsem slibovala fotočlánek s Pýchou a předsudkem,
ale Vidořád měl zkrátka přednost... doufám... chápete :-) Takže příště ;-)

Zatím se mějte pěkně a přeji vám krásný víkend!
Obrázky: 2015 © Anne Leyyd

2 komentáře:

  1. Nádherné fotky :) Kostičase jsem nečetla, ale mám vážně chuť teď hned jet do knihkupectví a koupit si rovnou oba díly :D :) Obálky jsou opravdu krásné.

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. děkuju, jsem moc ráda, že se fotky líbí :-) Kostičas určitě stojí za přečtení a doufám, že pokud se do něj pustíš, tak se ti bude líbit :-)

      Vymazat

Za všechny názory a komentáře vám předem děkuji, nenechám je bez odezvy a můžete mi věřit, že z každého jednoho mám velkou radost :-)